Přispívat a chránit. Šifra pro většinu lidí na zemi

V lidském těle je víc jak 70% vody. Aby společnost dobře fungovala, je povinná neustále o sebe starat se tak, aby ji nic nechybělo. /
Denně zemře kolem 150 000 lidí. Nejde jenom o známky stárnoucího člověka.

Je to určené rovněž negativními podmínkami, které pro své tělo mnoho krát vytváříme. Mohli bychom člověka přirovnat k barelem. Jestliže kdosi používá nádrže na pitnou vodu ví, že jestli ji jakýmsi způsobem nebude dolívat, tak nádrž se vyprázdní podívejte se na mé webové stránky z nádrže na pitnou vodu . Nádrže na pitnou vodu jsou tady pro to, aby jsme se směli když chceme napít.

Pakliže své nezbytností nesplníme přání, potom nám smí být nevolno. Auto aby dobře fungovalo, je povinné být jeho palivová nádrž přinejmenším malinko plná . Zase je to stejné i s naším člověkem. Pokud se budeme krmit dobrými věcmi a pít prospěšné tekutiny, fyzická palivová nádrž bude dobře pracovat. To udělá, že my budeme plní elánu, a činnosti, které budeme dělat se nám ve mnohem více povedou. Jestli si přejeme chránit krajinu, jsme povinní pustit se do sebe sama. Pokud budeme milovat sami sebe a každý den doplňovat mok, budeme se kvalitně cítit. Toto smí být prospěšné i přírodě. Svým kvalitním vnitřním pocitem, neovlivňujeme pouze sami sebe, ale též osoby okolo nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Jestliže u nás bude vše v pořádku, můžeme začít dávat do souladu s přírodou věci kolem nás. Čistota v místě kde se nacházíme nebo máme firmu, je důležitým faktem, pro dobré jednání veškeré společnosti.

Pakliže hledáme změnu, musíme ji zahájit u sebe. Uspořádáni se svým tělem nám bude pomáhat vykonat pořádek s úkoly kolem vlastního domu, na pracovišti a dalších místech.