Praktické vybavení pro věřejné záchody – co stojí vědět

Nejvhodnější zařízení působí, že zákazníci jsou spokojení, a v samém záchodě držení pořádku je velmi jednoduché, ale dnes stojí vědět, že věřejné záchody v otevřených prostorech vyžadují někdy velmi odlišné vybavení, než to které je v stavbách. Je to viditelné třeba během léta v zábavních parcích a festivalech, kde velice často do záchodů se dostává nečekaný hmyz a pavouci. Z zřejmých přičin vosy, noční můry a komáři není pohled, který zákazníkům se líbí.

osoušeč rukou

Autor: Bradley Gordon
Źródło: http://www.flickr.com

Na štěstí, nyní každý zprávce věřejného záchodu může bezproblémově koupit vybavení, které pomůže vyřešit tyto problémy. Likvidátory hmyzu je dobrý a trefný způsob na omezení množství komářů a ostatního hmyzu. Fungují hlavně díky své konstrukci, které má formu lampy s klecí, dodatečně často obsahuje lepidlo, a láká hmyz ultrafialovým světlém. V současné době stojí to za to, být si vědom, že nejsou také škodné pro lidí, a a proto se je často používá ve velkých továrnách, tř. v masokombinátech, rybárnech, pivovarech nebo dokonce také v kuchyních v restauraci.

Likvidátory jsou velmi efektivním řešením, o čem svědčí velký zájem zákazníků a názory uživatelů. Rozhodně likvidátory hmyzu nejsou přizpůsobené jen pro velké továrny a záchody v otevřeném interiéru – na trhu jsou nejednou nabízené menší lampy, diskrétní a dobré fungující v menších místech. V soudobých věřejných záchodech nejednou jsou velmi hodnocené elektrické přístroje, díky kterým zákazníci můžou hned a hygienicky osoušet ruce . Určitě je to možné přede vším v těch záchodech, jež jsou už v různorodých stavbách – třeba na plovárně nebo v hotelu.

hygienické zařízení

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com

Automatický osoušeč rukou to dává možnost a je často doporučený odborníky; nejlepší modely dokonce ušetří celá řáda peněz, pokud je přírovnat s tradičními papírovými ručníky. Nejlepším nápadem bude uvidět různé nabídky osoušečů rukou a názory zákazníků – šance, že přislušenství bude tehdy fungovat přes dlouhou dobu a správně, jsou velice lepší. Automatický osoušeč ruk omezí i časté uklízení podlahy po vlhkých papírových ručnících a množství odpádků nechaných uživateli, a neničí životní prostředí, protože k jej následkům patří menší poptávka po papíru, malé množství oxidu uhličitého a zmenšený vývoz odpadu.