Nutné zařízení věřejných hotelových koupelen – proč stojí mít fény na vlasy

Pro ohromný počet kupujících hlavním znakém kvality hotelů je stav a vybavení záchodu. Nejkvalitnější záchody jsou nejen upravené, ale i docela praktické a hezké. Proto v průběhu budovy záchodu, věřejného buď hotelového, stojí to za to, pamatovat že v současné době nejlepší výsledky jsou dosažitelné díky vhodnému přizpůsobení zařízení.

Komfortní věřejný záchod a koupelná v hostelu to nejen prostor, příjemná keramika koupelnová a úspěšně pracující sanitární zařízení. Zvláště v hotelech (a rozhodně jiných přechodných ubytováních) zákazníci nejednou si přejí vlastnit dost věšáků na zavěšení oblečení nebo možnost rychlého sušení ruk a vlasů. Zásobníky toaletního papíru anebo mýdla je

koupelna

Autor: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

určitě nezbytnost, ale kromě nich nebo elektrických sušičů rukou stojí brát v úvahu rovněž hotelové fény na vlasy. Zákazník díky tomu nemusí brát na cestu vlastní vysouseče vlasů. Takové fény se charakterizují tím, že nejčastějí jsou trvalé připevněné do zdi buď ostatního vybavení záchodu; kromě toho velice se nelíší od tradičních vysousečů.

Dva základní typy fénů na vlasy jsou hadicové a pistolové fény – odlišují se přede vším parametry. Hadicové jsou odolnější a jsou lepší, když majitel se obává poškození kvůli častému použití anebo akcí vandalů; kdežto nejdůležitějším přednosti pistolových fénů je jejích nevelký rozměr. Použití a instalace hotelových fénů je velice snadné a rychlé, a nyní výrabí je různorodé značky v asi všech designerských variantech – díky tomu skoro každý může najit něco dobrého pro svůj hotel, penzión anebo věřejný záchod. V soudobých záchodech a koupelnách skvělým nápadem jsou kontrastující barvy – např. bílá, stříbrná nebo červená.

Žáden typ fénů nemůže se nacházet v bezpostřední blízkosti tekoucí vody – je to docela vážná chyba, jež může vyvolat nehodu. Kvůli použití elektrické energie nejlépe výbrat jedině ty hotelové fény na vlasy, které se charakterizují vysoukou úrovní ergonomie. Úkolem fénů je efektivní sušení vlasů – proto díky nejlepším fénům sušení vlasů by nemělo trvat dlouhou dobu. Kromě efektivnosti fénů velice klíčový činitel, který stojí vzít v úvahu je odolnost. Trvalost ve velkém měřitku působí látka, ze které jsou vyraběné fénové spirály – v některých nejlevnějších modelech můžou se okamžitě přetopit. Nejkvalitnější hotelové fény na vlasy mají možnost pracovat bez potíží přes velmi dlouhou dobu. V ohledu značek, parametrů a designů fénů zákazníci mají velký výběr možností – určitě stojí to využít.