Chceš mít pěkný byt? S fototapetou není nic snažšího!

Každý, kdo si plánuje pořídIT byt, chce, aby jeho vytoužené bydlení bylo opravdu výjimečné a krásné. Naštěstí dnes máme na výběr stovky různých dekorací, látek a bytových doplňků.

V obchodech s nábytkem a ozdobami čekají na nás velmi zajímavé kousky: designové pohovky, potahy z krásných látek, svíčky, květináče, obrazy, zrcadla v originálních rámech, atypické lustry či vzdušné závěsy.
filtr wody

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety
fototapety

Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com

Stoupající oblíbě se Obrovským hitem posledních let jsou však rozhodně fototapety vidět fototapety čili velkoformátové snímky natištěné na standardní tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. Papírové tapety není potřeba představovat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od tradičních tapet. Vliesové tapety se vyrábí z celulózových a syntetických vláken, díky čemuž jsou odolnější, průžnější a pevnější než obyčejný papír. Jejich dalším kladem je to, že můžeme je lepit za sucha. Fototapeta natištěná na vliesovým “základě” je trvalá, omyvatelná a odolná proti opotřebení. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá svěží vzhled. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den pít ranní kávu s výhledem na noční panoramu New Yorku? Nemusíš se stěhovat! Stačí si koupit fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití oblíbené fotografie jako dekoraci do bytu.

Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů ze snímků zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát originální ozdobou obývacího pokoje či ložnice. Plakáty na zeď jsou rovněž užasným nápadem na narozeninový dárek pro milovanou osobu.